ARAMIZA HOŞGELDİNİZ

BİZLE İLGİLİ BİLGİLERİ AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

Takım Çalışması

Her personel kendi uzmanlaştığı konunun yöneticisi veya uygulayıcısı olmaktadır. Yardım gerektiğinde konu hakkında tecrübeli ve bilgili kişilerle ilerlemektedir.

Tecrübe

Konusunda uzmanlaşmış ve sektörde pişmiş YAZMEK ekibi sayesinde tecrübe, bilgi ve yetenek ile birleşerek mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Geleceğe Odaklanmak

Yapılan yatırımlar ve işler daima gelecekteki teknolojileri destekler ve kurumların ileride yaşayabilecekleri problemleri ortadan kaldırarak uzun ve istikrarlı çözümler sağlar.

Vizyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir Yazılım-Mekanik Ar-Ge Firması olmak.

Kalite

Kullanılan ekipman kablosundan serverına sektörde uzun ömürlü ve kaliteli olduğunu hem ekibimizce hem de sektörce kanıtlamış ürünlerden oluşmaktadır.

Misyonumuz

YazMek olarak misyonumuz, bilgi ve tecrübeyi bir araya getirerek oluşturduğumuz disiplinli mühendislik ve işletme yaklaşımlarımızı işverenlerimizin hizmetine sunmak ve en kısa sürede, en ekonomik ve ideal çözümü üreterek maksimum fayda sağlayacak projeleri hazırlamaktır.

İş yapılırken paylaşmayı bilmek ve ekip çalışması en önemli husustur!!!

ABOUT US

Siz İsteyin Biz Yapalım !!!

  • Çağın gereklerini doğru kavramış yönetim yapısı ve akılcı mühendis kadrosu ile işverenlere doğru ve hızlı çözümler sunar.Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli bir ilerleyiş içinde bulunan
  • YAZMEK, alternatif çözümler üreterek, proje yatırımlarınızı uygulanabilirlik konusunda gerek ekonomik gerekse teknik çalışmalarınıza yol haritanızı çizer.

İŞLERİMİZİN ORANLARI

Yıl içerisinde tamamlanan işlerin ciro bazlı oranları (toplamı 100 etmektedir)

Araştırma, Geliştirme ve Prototip Üretimi 8%
Yazılım Destek ve Danışmanlık 18%
Donanım Destek ve Danışmanlık 15%
Partner Yazılım ve Donanım Satışı 18%
Özel Yazılım Geliştirme ve Desteği 11%
KVKK / 27001 Danışmanlığı ve Testleri 12%
Anahtar Teslim Tesis / İşletme Kurulumu 12%
Kahve İşletmesi 6%

Tüm sorularınız için:

[email protected]