Bakım ve Kurulum

Bakım ve Destek Hizmetleri

 

YAZMEK AR-GE Bilişim ile müşterilerimizin IT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak, sistem üzerinde yer alan ürünlerden oluşan alt yapı, iletişim ortamı ve ağını bir bütün halinde çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmek amacıyla sunulan katma değerli hizmetler kümesidir. IT Destek Hizmetleri ile müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini en uygun IT hizmet çözümleri ile sağlayarak, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir Firma Bilgi İşlem sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojik cihazlara müdahale, upgrade ve destek anlamında farklı seçeneklerle firmaların hizmetini sunuyoruz.

IT Destek Hizmetleri ile müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini  en uygun IT hizmet çözümleri ile sağlayarak, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Firma Bilgi İşlem sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojik cihazlara müdahale, upgrade  ve destek anlamında farklı seçeneklerle firmaların hizmetini sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

 • Danışmanlık ve Projelendirme
 • Bakım ve Destek Hizmetleri
 • Sistem Kurulum ve Entegrasyon
 • Network Kurulum ve Konfigürasyon

 

 • uzaktan-erisim Bakım ve Destek Hizmetleri uzaktan erisim

  Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti

  Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır.

  telefonda-destek Bakım ve Destek Hizmetleri telefonda destek

  Telefonda Destek Hizmeti

  Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.

  cagri-basi-destek Bakım ve Destek Hizmetleri cagri basi destek

  Çağrı Başı Servis Hizmeti

  Çağrı Başı Servis Hizmetimiz müşterilerimiz tarafından telefon, faks, e-mail veya internet üzerinden arızalarını servis merkezimize ulaştırmaları ve servis merkezimizin servis isteği ulaşımından itibaren konunun uzmanı servis elemanının servise yönlendirilmesi hizmetidir.

 • yerinde-destek Bakım ve Destek Hizmetleri yerinde destek

  Yerinde Destek Hizmeti

  Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.

  periyodik-bakim Bakım ve Destek Hizmetleri periyodik bakim

  Periyodik Destek ve Bakım Hizmeti

  Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.